Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Ansattoversikt


Videregående skoler - Raufoss videregående skole

Ansatte i avdelingen Raufoss videregående skole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Assistent 959 31 344
Geir Jonny Aarsand
Lærer fellesfag 989 08 187
Stein Amundsen
61 19 82 14 911 27 575
Siv Vasenden Andersstuen
Lærer fellesfag 930 55 331
Magdalena Andreassen
Lærer restaurant- og matfag 415 02 733
Turid Svalund Angiuli
Karriereveileder 61 19 82 19 932 37 753
Unni Hella Bakkemo
Lærer fellesfag 982 16 806
Monica Slåttum Beck
Assistent 954 42 944
Kjell Berg
Lærer fellesfag 989 07 695
Oddmund Brekke
Avdelingsleder elektro/TIP 61 19 82 21 959 17 962
Tron Brenden
Lærer fellesfag 988 86 057
Klas Daniel Bucht
Renholder 472 60 720
Tunyaluk (May) Christoffersen
Lærer elektro 974 65 775
Hans Morten  Daniloff
Lærer teknikk og industriell produksjon 970 62 298
Levi Dragerengen
Lærer fellesfag 415 62 844
Sigurd Dyste
Spesialpedagogisk koordinator og lærer HO 61 19 82 23 419 23 349
Anny Engejordet
Renholder 463 42 349
Orawan Engeli
IKT-lærling 957 70 490
Audun Falbach
Lærer helse- og oppvekstfag 989 08 809
Anne Fjeldheim
Lærer fellesfag 989 07 573
Are Flaten
Assistent 977 39 232
Knut Fridlund
Lærer fellesfag 481 94 616
Per Furuseth
Helserådgiver 61 19 82 15 950 34 355
Nina Gjermundrød
Renholder 989 07 690
Inger Gjestrumbakken
Lærer helse- og oppvekst 989 08 397
Laila Reinli Glemmestad
Lærer teknikk og industriell produksjon 989 07 496
Roar Granum
Bibliotekar 61 19 82 10 975 16 623
Hege Flati Grythe
Assistent 959 46 052
Lisa Haavi
Lærer fellesfag 989 07 493
Rune Hanserud
Lærer elektro 959 81 925
Sjur Heggelund
Vaktmester 482 17 624 989 07 561
Kjetil Henriksveen
Avd.leder eksamen/inntak, IKT, bibliotek, drift 61 19 82 09 958 21 950
Vidar Holm
Lærer helse- og oppvekstfag 916 71 302
Trine Holme
Lærer elektro 476 90 024
Geir Holte
Lærer restaurant- og matfag 989 07 696
Johan Holten
Lærer elektro 901 00 802
Einar Hovden
Lærer fellesfag 989 08 394
Linda Johansen
Lærer restaurant- og matfag 996 41 192
Grethe Jøranli
Kontorlærling
Sunniva  Kjønstad
Renholder 989 03 431
Mette Kleven
Vaktmester 482 17 624 989 07 694
Svein Kleven
IKT-lærling 971 42 425
Terje Wernsen Kleven
Assistent 926 18 430
Ellen Marie Kringen
Lærer elektro 61 19 82 35 989 07 692
Espen Kristoffersen
Lærer helse- og oppvekstfag 989 07 761
Lene-Maria Larsen
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfaget
Maja Holthe Larsen
Ledende vaktmester 482 17 624 989 07 497
Vegard Larsen
Lærer helse- og oppvekstfag 976 58 746
Lena Berg Johansen Lindell
Lærer fellesfag 989 08 077
Beate Lindenhoff-Cummins
Lærer teknikk og industriell produksjon 970 62 677
Morten Andreas Lorentzen
Lærer helse- og oppvekstfag 989 07 189
Kjetil Magnus Lybekk
Lærer fellesfag 995 97 428
Ane Holte Løken
Lærer elektro 915 81 880
Tore Markengbakken
Assistent 411 00 465
Ole Morten Midtskogen
Lærer fellesfag 911 61 013
Marthe Ellingsen Napstad
Lærer helse- og oppvekstfag 468 11 328
Trine Olafsen Nilsen
Lærer fellesfag 989 07 967
Mariann Nordal
Lærer fellesfag 970 23 990
Kari Ohren Nordraak
Lærer teknikk og industriell produksjon 989 08 057
Øystein Nordrum
Lærer fellesfag 954 39 145
Torild Andrea Olsen
Lærer restaurant- og matfag 404 81 128
Anne Marit Olsrud
Lærer elektro 989 08 408
Odd Arne Ottosen
Lærer helse- og oppvekstfag 906 71 981
Dan Ruben Reinertsen
Renholder 61 19 82 12 472 91 595
Pat Walaiporn Rognstad
Lærer fellesfag 936 03 697
Ane Kristin Rogstad
Lærer teknikk og industriell produksjon 989 07 153
Kjetil Rosenvold
Assistent 989 08 582
Jan Røise
Lærer kombinasjonsklassen 930 12 262
Astrid Tufteland Sandvik
Lærer fellesfag 416 02 529
Siv Renate L. Sandvik
Sekretær 61 19 82 05 414 41 984
Mina Oliv Sandvold
Lærer helse- og oppvekstfag 416 84 929
Linda Skarseth
Lærer teknikk- og industriell produksjon 989 07 024
Robert Skålerud
Assistent 911 16 976
Ana Paula Smedsrud
Assisterende rektor, leder for elevtjenesten og HO 61 19 82 07 993 58 012
Gunhild Dragerengen Smestad
Rektor 995 21 898
Vegar Sommerstad
Kantinebestyrer 476 93 042
Heike Steen
Assistent 919 92 655
Silje Steen
Assistent 476 94 097
Atle Stensrud
Kontormedarbeider 61 19 82 48 4167183
Mona Irene Skårslette Stensrud
IKT-driftsansvarlig 61 19 82 29 481 94 617
Mona Storsveen
Avdelingsleder fellesfag 61 19 82 06 906 82 138
Erland Nyland Sunde
Sekretær 61 19 82 03 913 15 920
Anne Lene Svehagen
Sosialpedagogisk rådgiver og OT-koordinator 61 19 82 18 918 52 382
Torild Svendsen
Lærer elektro 476 93 349
Erland Bye Sørum
Lærer fellesfag 924 45 215
Anne Kjersti Tangen
Avd.leder økonomi, kantine, restaurant- og matfag 61 19 82 43 992 15 522
John Tangen
Lærer elektro 970 75 318
Karl Petter Toldnes
Lærer elektro 906 65 406
Erlend Andre Torheim
Lærer restaurant- og matfag 950 67 250
Inger Marie Nilsen Tuff
Lærer fellesfag 928 82 570
Bjørn Utne
Lærer elektro 452 44 572
Lars Gudbrand Wien
Lærer fellesfag 989 07 740
Joachim Zacariassen
Lærer realfag 918 78 398
Anna Zhavoronkova
Assistent 476 90 026
Per Kristian Øverengen
Login for redigering